KONST / Skulptur & konsthantverk / Prydnadskanna + kanna 8091557

nr 809 1557

Prydnadskanna + kanna

Saltgods, höjd: 27 - 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 februari 2013
kl 20:55:57